• Fórum

Sedy Tvle, fotky jako důkaz. Všechno ve vířivým pohybu. Tam s...

Petr K. Míšo, díky za upozornění. Nemám nejmenší tušení, jak se ...

Misa Petre, diky, ale heslo nefunguje..

Vstoupit do fóra

  • Archív anket

06.01. Kde chcete mít tenisový turnaj? Výsledky

29.03. Zúčastníte se letošního tenisového turnaje? Výsledky

07.02. Není vám líto, že takový taneční večírek jako při závodech pořádáme za rok jen jeden? :-) Výsledky

Všechny ankety

Akce → Aktuální akce → Běžkařský přejezd →

Běžkařský přejezd

14.02.2020 - 16.02.2020, Nová Seninka - Kralický Sněžní

  • Pozvánka

Kamarádi, běžkaři, na zájezd pod Kralický Sněžník je nás přihlášeno 31 kusů. Nominaci uzavírám a ubytovateli upřesňuji rezervaci pokojů. Odjezd je v pátek 14.2. v 15:00 hod. z Mladé Boleslavi (OMV/Albert u dálnice jako vždycky), následuje 15:20 Bakov (před Sokolovnou jako vždycky), to abychom stihli večeři a ještě něco zažít, jsou to přece jen poctivé 4 hodiny jízdy. Tedy v závislosti na frekvenci močení. Pro zapomnětlivé opakuji, že místo ubytování je Chata Nová Seninka (http://www.chatanovaseninka.cz) ve velmi odlehlé obci Nová Seninka. To mimo jiné znamená, že nejedeme přes Prahu, nástupní místa jsou Bakov, do Bolky bychom asi zajet mohli ;-), a pak už jen Hradec. V blízkém okolí ubytování není žádná restaurace ani obchod a na ubytování není možnost vlastního vaření. Pravidla tudíž platí stejná, jako když jedete na Ploučnici, je sice fajn mít cash, ale ještě lepší je mít s sebou sbalený veškerý proviant. Spolehnout se budeme muset na polopenzi, kterou nám poskytne ubytovatel a jejíž formu zatím řeším (vypadá to každý večer na jedno univerzální jídlo, zkusím zajistit něco široce akceptovatelného, jako je guláš z libového nebo řízek, k snídani pak něco víc než jen párek ;-)), obědy někde na cestách, vlastní zásoby brambůrků a Hafikův sud.

Účastníci zájezdu jsou: Martina, Matěj, Andrea, Soukupipina, Vláďa, Lucka, Pepa, Martin, Jana Bohoušová, Tomáš Bohouš, Karel Bohouš, Olina, Vláďa P., Břetik, Míša, Viktor, Blanka, Bacil, Roman Šimon, Alena Šimonová, Petr, Brigita, Dušan, Šťopa, Petr K., Vlaďka, Michal P., Zuzka, Ivča Kys. + kamarádka Hanka a já. V sobotu by se na nás navíc měl přijet podívat Kocour.

Cenu zájezdu ještě upřesníme, ale bude to podobné jako vždy. Ubytování včetně polopenze vychází bratru na Kč 550,-/os./noc, něco pak bude stát doprava, na niž členové oddílu budou moci čerpat mírnou dotaci.

Zpět