• Fórum

Sedy Tak asi by taky bylo fér říct s předstihem, že si David ...

Předseda Když jsme u těch zásluh, tak celkem 12 členek a členů re...

Vojta Davidovi palec nahoru!! To je mega uspech, ktery nema ob...

Vstoupit do fóra

  • Archív anket

06.01. Kde chcete mít tenisový turnaj? Výsledky

29.03. Zúčastníte se letošního tenisového turnaje? Výsledky

07.02. Není vám líto, že takový taneční večírek jako při závodech pořádáme za rok jen jeden? :-) Výsledky

Všechny ankety

Akce → Aktuální akce → Tenisový turnaj Roland Miňďos →

Tenisový turnaj Roland Miňďos

13.06.2020, Bakov nad Jizerou

  • Pozvánka
  • Reportáž

Prestižní Miňďův memoriál na bakovských dvorcích i letos ovládla dvojice Malina brothers, když - stejně jako loni - neztratila cestou za titulem ani jeden zápas. Na druhý nejvyšší stupínek pomyslně vystoupali bratři Blažkovi, kteří tak dali zapomenout na loňský rozpačitý ročník a svým výkonem oprášili dávno zašlou... no, zůstaňme u toho, že prostě něco oprášili. Na krásném třetím místě skončila sympatická dvojice Martina+DJ, předvádějící divácky atraktivní útočný tenis. V přímém souboji o druhý flek s Blažkovými podlehli až v samotném tie-breaku. A přesto, že dle upravených pravidel vstupovali coby smíšený tým do většiny zápasů s náskokem 2:0, by s největší pravděpodobností brali třetí místo, i kdyby žádným způsobem zvýhodněni nebyli. Čtvrté místo vybojovala dvojice Hozan+Sedy coby živá ukázka toho, že ani relativně stabilní psychikou nepřečůráš fatálně labilní tenis. Na pátém místě skončili naturalizovaní Pražáci z Moravy Matcha s Ventilkem, kteří téměř v každém zápase srdnatě kousali, jen se nakonec asi neprokousali k vítězství tolikrát, kolikrát by si sami přáli. Šesté místo bere trojice Libor + Petr z Veselé + Bacil. Bacil, který nemohl nastoupit kvůli zdravotní indispozici Karla Blažka a přijel na turnaj v pozici diváka a náhradníka, se do hry dostal už ve třetím kole poté, co Libora kvůli zdravotní indispozici opustil Petr. Dvojice v prvním i druhém složení předváděla pohledný tenis, o kterém by se však ve výsledku dalo říci to samé, co padlo již výše, k pevným nervům přidat v rozhodujících okamžicích pevnější ruku. Na sedmém místě se umístila smíšená dvojice ve složení Ivča Kys.+Ondra Kys. Ondra na poslední chvíli zaskočil za původně nominovaného taťku Oldu, kterému seklo v zádech, a to v takové míře, že i při samotném pohledu na něj se ostatní hráči a diváci chytali za kříž. Ondra tak alespoň za pomoci matadorky mamky nakoukl do světa světového tenisu a v budoucnu o něm určitě ještě uslyšíme.

I přesto, že turnaj proběhl v poklidném a přátelském duchu, prakticky ihned po skončení turnaje se v kuloárech začalo hlasitě spekulovat o údajném sportovním rozchodu tolik úspěšné a srandovní dvojice bratří Malinových. Důvody známé nejsou, hovoří se o ztrátě motivace, vyhoření, ale i o sebeuspokojení či naopak neuspokojení. Podle důvěryhodného zdroje obeznámeného se situací však již dokonce mělo dojít k úvodnímu jednání mezi jedním z vítězů a jiným, také již ne tak mladým ale stále ještě dost talentovaným tenistou. Pokud se tyto domněnky potvrdí, není vyloučeno, že se dočkáme malého personálního zemětřesení s celou lavinou přechodů a přeběhů v jednotlivých týmech. Aktuálně nepřehledný vývoj budeme bedlivě sledovat a veškeré novinky ze světa bakajďáckých bílých lajn vám přineseme jako první!

Díky klucím Malinovým za organizaci, účastníkům za výkony a nebývale široké divácké návštěvě za podporu!

Výsledky turnaje Rolanda Miňďose 2020: 1. Vojta+Viktor, 2. Adam+Janek, 3. Martina+DJ, 4. Hozan+Sedy, 5. Matcha+Ventilek, 6. Libor+Petr/Bacil, 7. Iva+Ondra Kys.

Zpět