• Nejbližší akce
  • Všechny
  • Archív

Bakajda fotbal tým
(01.08.2020, Loučeň, Mcely)
Více informací

První podzimní brigáda
(16.10.2020 - 18.10.2020, Bakajda)
Více informací

  • Fórum

vláďa fr Ahoj kamarádi, blížící se prázdniny ve vás jistě probud...

vláďa fr Adame,ochranné pomůcky se jistě hodí,ale pokud hraješ se...

Adam Vojto, dík!...zkusíme tedy s bráchou příští rok zajistit...

Vstoupit do fóra

  • Archív anket

06.01. Kde chcete mít tenisový turnaj? Výsledky

29.03. Zúčastníte se letošního tenisového turnaje? Výsledky

07.02. Není vám líto, že takový taneční večírek jako při závodech pořádáme za rok jen jeden? :-) Výsledky

Všechny ankety

Fórum

Z důvodu ochrany našeho fóra před spamem je třeba před prvním přidáním příspěvku z jedné IP adresy zodpovědět kontrolní otázku.
Ta zní: Jaké je jméno naší harrachovské chalupy?

vláďa fr  28.06.2020 10:22

Ahoj kamarádi, blížící se prázdniny ve vás jistě probudily touhu po nezapomenutelných zážitcích.
Nabízím několik takovýchto:
1.Voda s dětmi - bude upřesněno-týdenní voda se smrskla na víkend,a to 18-19.7.
odjezd v sobotu ráno Jizera z Paraplíčka .1.etapa na kozu a v neděli kam se dojede...Změna možná po dohodě.
2..Fotbal BFT 20.7. příprava trénink v Bakově nad Jizerou Kondiční trénink vynecháváme,takže jen technika, taktika,pitný režim.čas upřesníme dle možnostím a účasti.
3.Voda bez dětí/s dětmi na vlastní zodpovědnost.Ploučnice 21.-2x.7.
4..Fotbal BFT 27.7. příprava trénink v Bakově nad Jizerou.opět technika, taktika,pitný režim.
5.Fotbal BFT 31.7.-2.8.Letošní ročník bude umocněn(doufám že ne znemožněn)oslavou Martinových narozenin.Tuším 50.Takže žádné flákání jako vloni.V sobotu míčový pětiboj pro děti a dospělé.V podvečer klání ve Mcelích a následně .... se ukáže.
Neděle individuální program.(okurky,bobule atd.)Vše bude proloženo gastro zážitky z ministerstva.
Pak máte všichni do konce prázdnin volno,tak si ho užijte,protože hned v září nás čekají dětské závody na koupališti a to bude letos mazec.
Nemusím připomínat,že vás co nejlaskavěji prosím o zpětnou vazbu.Tím se rozumí informace o účasti Ano, spíš ano, spíš ne, určitě nene a počet kusů.Váš s.č.Vláďa Frencl
frencl@frencl.net tel.:603 576 246

vláďa fr  24.06.2020 23:21

Adame,ochranné pomůcky se jistě hodí,ale pokud hraješ se ženou,je nutný mít koule.To platí i když hraješ se ženou vlastní. ...Nebo že by stačila ta odvaha?...
s.č.

Adam  23.06.2020 10:42

Vojto, dík!...zkusíme tedy s bráchou příští rok zajistit pořádný kur.y a k obědu taky pi.u, co svět neviděl. Ať je oslava našeho vítězství důstojná.

PS: Ambice vyhrát s vlastní manželkou tenisový turnaj, respektive jakoukoliv soutěž, si nezadá s ambicemi Honkongu na demokracii...a vůbec se do něčeho takového pustit chce hodně odvahy, helmu a páteřák...koukej, jak letos dopadl Olda a to ani nenastoupil...

Vojta  22.06.2020 20:54

Diky Sedymu za pekne shrnuti turnaje Rolanda Mindose. Pouze je nutne upresnit par veci... ano, zda se, ze vitezna dvojice nebude pokracovat. To mimochodem znamena, ze nemuze poradat dalsi turnaj, tato cest tedy prechazi na druhe v poradi, bratry Blazkovi. Gratuluji. Timto se rovnou hlasim na pristi rok se svoji zenou Misou. Souboj o druhe misto bude jiste napinavy. Nevim s kym bude hrat brasule, ale protoze indicie jsou se "stale jeste talentovanym", DJ je ze hry. Tak se nechame prekvapit. Kazdopadne specialni dik Bacilovi, ze se postavil na start, a vsem co hrali anebo se prisli podivat. Tolik divaku dlouho nebylo. Tak snad to prekoname na Louceni...

Jakub Jabor  14.06.2020 15:35

Ahoj kamarádi, jednání ohledně vleku z Rokytnice byla po koronavirové přestávce opět navázána. Vzhledem k tomu, že se jedná o MatFyz, jsou zdlouhavá a náročná na mojí psychiku, ale pomalu postupuji stále kupředu. Nemáte ponětí, kolik chytrých hlav má potřebu se k danému tématu vyjádřit. Ale od pondělí 15.6. do středy bude v Rokytnici jejich správce na kterého mám kontakt, takže pokud pojede někdo okolo, je možnost se na vlek podívat. Já se tam bohužel nedostanu. Jinak to vypadá na darovací smlouvu, nebo na prodej za symbolickou cenu. Zdravím Jakub děděček

Vojta  10.06.2020 19:19

Ahojte, finalni shrnuti k turnaji Rolanda Mindose: 8 paru, 3 kurty, +1 kurt pro specialni mini turnajek a souteze pro deti, Plzen, mineralky, kava/caj, hot-dogovac, mikrovlnka, nova pergola, krb, slunecno, posekano pro stany, sraz v 8.30, zaciname v 8.55. Howg. V+V

Martin Fr.  02.06.2020 18:42

Ahoj vši....
Dnes jsem přijal hovor od Sedyho, abych se dozvěděl, že je to omyl, protože chtěl hovořit s mým bratrem. Aby ale trochu vznikla potřeba o něčem hovořit, sklouzlo jeho téma na Bakajda fotbalový mač a s tím případnou potřebu tréningu. S tím mne napadlo, že to vlastně vůbec nebyl omyl, jen potřeba sdělení s jiné klávesnice, než je ta jeho. :-) Samozřejmě, že není v mých možnostech organizovat tréningové hodiny nebo alespoň minuty v Bakově z Prahy, apeluji ale na zodpovědnost každého z Vás. Pokud by ale byla vůle podřídit výkonu větší časovou jednotku, mohl by vzniknout i Loučeňský tréninkový kemp. :-) S tím připomínám i možnost nebo možná i potřebu včas oslovit i všechny hráče mimo členskou základnu. Po inventuře jsem zjistil, že jsou k dispozici takřka kompletní tři sady dresů, takže lavička může být dosti zaplněna. Pro zmatení soupeře bychom mohli třeba sestavit i dámskou sestavu. :-)

Vojta  01.06.2020 18:47

Takze aktualne mame prihlasene na turnaj Rolanda Mindose tyto dvojice (dvojice jsou uvedeny bez jakekoli vazby na predpokladane umisteni):
Malina bros.
Libor B., Peta z Veseli
Volda, Ivca
Bacil, Karel
Matcha, Ventilek
Sedy, Hozan
DJ, Martina
Williams sis'
Je tedy zatim 8 paru, idealni pocet je 8-10, takze jeste 2 sloty tam jsou. Pri vyssim poctu vohnem pravidla takovym zpusobem, ze uz se nenarovnate.
Moznost prespani je ve stanech na travicce u kurtu.
Moznost ohynku - na miste v krbu.
Moznost jidla v restauraci na Hristi, nebo ohrat si na tenise.
Moznost piva na kurtech, slozime se podle skutecne vypiteho poctu.
Moznost odstoupit z turnaje kvuli nezvladnuti psychickeho tlaku - kdykoli
Hrat budeme na 1 set, za stavu 5-5 tiebreak. Pocitejte se zacatkem v 8.30. Dalsi info smrst cca 2 dny predem.
Vojta, Viktor

Sedy  29.05.2020 11:09

Hozan a já, jestli teda můj parťák najde boty a raketu. Klidně nám dejte startovní číslo 2.

Adam  28.05.2020 10:26

Tak my se teda s Jankem oficiálně hlásíme na tenisový turnaj a zároveň hlásím i jeden tým hostí na spestření Matcha+Ventilek. V pátek má nominační zápas i zkušený tým táta+Bacil a pokud to psychicky zvládnou, berte je taky jako přihlášené.

Misa  25.05.2020 09:16

Adame, tim padem by organizatori nemeli promyslet jen hendikepy, ale take casovy (mozna spis casoprostorovy) harmonogram akce, protoze od 8-10 hodin rano by prostory kurtu mely byt vyhrazeny jen pro seniory.

Adam  25.05.2020 08:57

Organizátoři tenisové akce! Nechci vám házet vidle nebo kosu do nového systému pořádání turnaje, který si nezadá s prohlášeními vlády o nasazování dětí do škol, ale včera jsem mluvil s tátou a projevil zájem se aktivně s Bacilem (ten o tom ještě asi neví) zúčastnit této akce. Předpokládám, že na ně se žádné hendikepy nevztahují nebo zkusíte vymyslet nějakou novou kategorii? Jako podávání míčků bych jim nesvěřil, to bysme taky nemuseli dohrát ani jeden zápas....

Sedy  22.05.2020 10:12

Janku, všichni vědí, že jediná vaše šance na úspěch po loňském fiasku je převlíknout se za ženský. Koneckonců ta úprava pravidel byla myšlená hlavně pro vás, akorát nikdo nečekal, že to tady takhle veřejně propálíš. Nad rumem to s tebou ještě rád proberu.

Adam  22.05.2020 08:42

No co, v sobotu má stejně celej den chcát a po rumu by mohlo začít i sněžit...kromě motorovky teda beru radši i běžky ;-)

Janek  21.05.2020 20:53

Kvituji úpravu tenisových pravidel. V podstatě to pro náš tým znamená oprášit sestry Willamsové a naše už beztak 95% šance na vítězství se rázem stává minimálně 100%, ne-li víc.

Btw., zítřejší oslavu 40 na brigádě jsem se dohodl podpořit lehkou degustací rumu za účelem zvýšení zdravotního koeficientu jak staře, tak nově narozených. Kdo stihne přečíst, nechť si raději vezme brufen navíc.

Martin Fr.  07.05.2020 16:57

Ahoj vši...
Tak když už se tak trochu rozvolňují tréninkové možnosti, musím pro všechny, kterým nestačí nacvičování svých profi fotbalových fines prostor mezi gaučem a televizí, dát pokyn, že je potřeba vše začít zkoušet i v reálu. Důvod je jasný. 1.8. je náš tým Bajajdy očekáván k utkání hvězd ve Mcelých. V souvislosti s tím žádám všechny, aby tuto informaci začali šířit i mezi případné kandidáty do sestavy z řad nečlenů. Jak jsem již deklaroval na Ski Open, rád bych tuto akci spojil i s mým přestupem do vyšší kategorie v rámci Bakajdy, takže to bude samozřejmě akce víkendová s drobnějším gastro i alko pohoštěním. Vítáni tedy budou i fanoušci ve větším množství. Případné změny v souvislosti s virem se budeme snažit operativně řešit.

Adam  07.05.2020 13:08

Dane, když ti děvče nastaví tvář, tak to neznamená, že jí musíš hned jednu lísknout. Může tím být trochu překvapená, což ale nemusí znamenat, že nemá radost...

Vojto, nebudem muset hrát v uplým bílým síťovaným tílku a tangách, že ne? Já jen, že žádný nemám a musel bych si asi od Franty půjčit slipy....

Sedy  05.05.2020 20:16

No upřímně vůbec mě nenapadlo si dovolit po tobě ty datumy zkontrolovat. Namísto toho jsem tuhle švagrovou sebejistě přesvědčoval, že to, co si myslí, že vychází v červnu na pondělí, vůbec není pondělí, což se teď zpětně ukazuje, že je asi blbě, páč to bylo správně.
A děvčatům radši rovnou řekni, vo co de, aby se náhodou netěšily na něco, vo co vůbec nejde. Jestli mi jako rozumíš. Protože už se mi párkrát stalo, že jsem si myslel, že bude mít děvče radost, ale ono pak nemělo.

Vojta  05.05.2020 19:22

Dane, myslim, ze jsem ti psal zhruba 11, prip zhruba 18. Cimz jsem myslel presne 13teho nebo 20teho, preci jen je lepsi drzet ty soboty. Ne kazdy muze ve ctvrtek, ze? Rozhodne se do pulky kvetna, kvuli koronaci se hrajou nejak jinak mistraky a musime se prizpusobit. Jinak se teste na mirnou zmenu pravidel, ze ktere budou mit radost zejmena devcata...

Viktor  03.05.2020 14:46

Ahoj,
připomínám, že dnes je poslední možnost přihlášení na Bike&Ski soustředění v Rychlebech.
Díky

Starší