• Nejbližší akce
  • Všechny
  • Archív

XXI. Bakajda Ski Open
(31.01.2020 - 02.02.2020, Bakajda)
Více informací

Dětský Bakajda Ski Open
(07.02.2020 - 09.02.2020, Bakajda)
Více informací

13.12. Vánoce Masters
07.12. Mikuláš
31.12. Silvestr
31.01. XXI. Bakajda Ski Open
07.02. Dětský Bakajda Ski Open
14.02. Běžkařský přejezd
07.03. Krkonošská 70
22.05. Jarní brigáda
           Tenisový turnaj Roland Miňďos
           Voda
           Bakajda fotbal tým
           Exxpedice
16.10. První podzimní brigáda
           Druhá podzimní brigáda

  • Fórum

Zuzana Fenclová Přátelé, kamarádi, ráda bych vám do nového roku napsa...

vláďa fr ...vopice dobrá.té se dá zbavit,ale může být hůř/líp. h...

Petr K. ... a ještě uženou vopici i mladejm holkám!

Vstoupit do fóra

  • Archív anket

06.01. Kde chcete mít tenisový turnaj? Výsledky

29.03. Zúčastníte se letošního tenisového turnaje? Výsledky

07.02. Není vám líto, že takový taneční večírek jako při závodech pořádáme za rok jen jeden? :-) Výsledky

Všechny ankety

Aktuality

02.06.  Tenisový turnaj - výsledky

Uplynulou sobotu jsme byli svědky urputných řežeb na bakovské antuce. Při tradičním Miňďově memoriálu letos soupeřilo osm dvojic a ne všichni favorité potvrdili papírové předpoklady. Zatímco: "Naopak někteří vyloženě slabí žáci... Kroupo, vemte si tabulky a pojďte k tabuli..."

Zasloužené vítězství pro sebe vybojovala dvojice Malina brothers, která neprohrála jediný zápas. Na druhém fleku skončili Hozan a Dan Sedy, když pro sebe klíčové bitvy s nakonec třetími DJem a Liborkem i čtvrtými Adamem s Jankem dokázali urvat v tie-breacích. (Věčně omýlanou historku o obratu z 2:5 + mečbol v zápase s bratry Blažkovými již dopodrobna rozebírat nebudeme, jakkoliv je dobré ji zapsat do análu pro případné budoucí potřeby.) Páté místo obsadili Lenka s Vaškem, čímž se též stali nejúspěšnější mixovou dvojicí, která dokázala až do tie-breaku potrápit tak zkušené matadory, jakými jsou DJ s Liborkem. Na šestém místě skončili Martina a Hafik, kteří doplatili především na ztrátu zápasu ze stavu 4:0 právě proti Lence a Vaškovi. Sedmé místo obsadila Jája s Liborem, minimálně z jedné poloviny nejběhavější tým dne. Osmé místo je daní za nasbírané zkušenosti pro Honzika Kasala s kámošem Matesem.

V příloze fotka výsledkové listiny jako důkaz, že se to všechno stalo. Níže pak rekapitulace výsledků i s uvedením poměru výher a proher v turnaji. Díky moc především DJovi za perfektně připravenou a zabezpečenou akci a všem účastníkům za předvedené výkony. Organizátory příštího ročníku jsou Vojta a Viktor.

Pořadí:

1/ Vojta+Viktor - 7:0, 2/ Hozan+Dan - 6:1, 3/ DJ+Liborek - 5:2, 4/ Adam+Janek - 4:3, 5/ Léňa+Vašek - 3:4, 6/ Martina+Hafik - 2:5, 7/ Jája+Libor - 1:6, 8/ Honzik+Mates - 0:7

 

28.05.  Tenisový turnaj

Kamarádi, tenisový Minďův memoriál klepe na dveře. Níže pár organizačních informací:

Prezentace: 8:30 - 9:00 hod, startovný nějaký asi taky bude

Ubytování: stany a karavany v areálu povoleny, autem lze zajet až ke kurtům (po obslužné parkové cestě kolem fotbalového hřiště)

Sprchy: zajištěny, Jizera: teče

Pití: sud plzně zajištěn, děti mají pitnou vodu :-) (vezměte si sklo na pivo, moc ho tam není)

Jídlo: večer bude oheň na buřty (ty můžeme zajet koupit během dne do LIDLu), 100 m od kurtů je hospoda na hřišti, případně lze objednat pizzu z Hradiště na oběd

Dětem můžete vzít odrážedla a kola, po parku se lze svobodně prohánět, pro větší je tam ú-ram-pičká, pro zájemce taky venkovní work-out.

Když by bylo někomu něco nejasné, volejte DJe: 775050789

09.05.  Brigáda - kulatina kam se podíváš

Přátelé, kamarádi, blíží se nám nejkrásnější víkend v roce, a to je vždy víkend jarní brigády na Bakajdě. Tentokrát v termínu 24.-26.5.2019. Vláďa ve svých snahách o zajištění co nevyšší účasti členstva, zdá se, je ochoten zajít kamkoliv, a tak letos vykoumal, že těžbu kulatiny spojí s oslavou svých pátých kulatin. A aby byl recept na úspěch tuplovaný, skloubil svou oslavu s oslavou dalších kulatin dvou krasavic inteligentních ze stáje Bakajdy, spoléhaje na to, že jejich dlouhodobě vysoká a stabilní míra popularity u bakajďácké veřejnosti pomůže zajistit kýžený výsledek. Takže pades**ku na brigádě oslaví také Brigita a čtyř**ítku Vlaďka. A protože Vláďa není jenom starej č., ale taky starej lišák, máme důvod se domnívat, že žrádlo a chlast zadáčo se bude servírovat už v pátek, zatímco gratulovat bude možné nejdříve v neděli tak v 18:00 hod., tedy těsně před odjezdem z brigády ;-)

05.05.  Svatba Lucka+Vláďa

Přátelé, kamarádi, sdělujeme vám tímto onu šťastnou novinu (která přinejmenším pro účastníky běžkařských přejezdů zas takovou novinou není), že příští sobotu (poznáte ji podle toho, že v rozporu s umanutými předpověďmi meteorologů přijde šokující oteplení) dojde v přímém přenosu před našimi zraky ke splynutí rtů dvou našich kamarádů, a to v třaskavém polibku na důkaz vzájemného odhodlání projít zbytek života společně ruku v ruce jako manželé. Lucka si bere Vláďu, Vláďa Lucku. Obřad se koná 11.5.2019 na zřícenině hradu Zvířetice od 13:00 hod. a jste na něj srdečně zváni.

Poznámka: Potkáte-li cestou na obřad skupinky upachtěných cyklistů, nejedná se v žádném případě o svatební soutěž. Nepokoušejte se je žertovně zastavovat nebo snad dokonce zatahovat, mohli by vám nacákat gel do očí! ;-)

02.05.  Tenisový turnaj

Sotva sněhy slehly, nastává tenisová sezóna, jejímž vrcholem je každoroční Tenisový turnaj Rolanda Minďose. Jak už jste asi zaznamenali, letošní ročník se koná v bakovském areálu V Podstrání v termínu 1.6.2019. Dneska volal DJ, jestli bychom to mohli připomenout v aktualitách, jelikož se mu dosud nikdo nepřihlásil. Zřejmě se domnívá, že se bojíme, že jeho účastí je o vítězi vlastně rozhodnuto. Anebo mu někdo z vás prozradil, že jsme si ve stejném termínu uspořádali vlastní turnaj. No nic, máte-li někdo v uvedeném termínu čas, tak se mu přihlašte buď do fóra nebo na email. Začátek turnaje je v 9:00 hod. V lepším případě se začíná výkladem pravidel a stanovením pavouka, v horším případě se rovnou odehraje finále. Finále se může odehrát na kterémkoliv ze tří kurtů, které si DJ pronajal. Základní pitný režim bude zajištěn, jídlo bude k dispozici v tamní hospůdce. Nocleh ve stanech pravděpodobně možný, ale to ještě upřesníme. Budeme se těšit a jak se říká mezi námi tenisty: "Zlomte pálku!"

Dan S., nástěnkář a antukář

03.04.  Dětský BSO 2019 - výsledky

Je to přesně měsíc, co se na Bakajdě uskutečnily dětské lyžařské závody, letos bohužel značně poznamenané významnou marodkou. Z přiloženého dokumentu i tak lze vyčíst dvě informace. Že holky jsou větší držáci než kluci. A kdo má nejlépe našlápnuto na olympiády 2030 a 2034.

Dětský BSO 2019 výsledky

18.03.  K70 výsledky

O uplynulém víkendu naše dvě družstva opět fantasticky reprezentovala na Krkonošské 70 a svými umístěními na 44. a 65. místě dozajista napravila všem příznivcům bílého sportu pachuť ze spackaného světového šampionátu v podání českých biatlonistů... (to je jako fór) Takže podrobněji. Áčko ve složení Mates, Vojta, Libor ml., Pepa Fr. a Michal S. dorazilo do cíle v čase 5:27:13. Béčko pak v sestavě Dan V., Libor, Adam, Michal P. a Šaui s časem 6:08:45. Teplota na startu byla o 15°C vyšší než loni, takže přinejmenším první půlka byla celkem pěkně skluzná, na hřebenech s větrem v zádech. O to více byla druhá půlka méně skluzná, na hřebenech s větrem na tlamu. Na samotný závěr na morálek ještě trocha čerstvého sněhu s deštěm do stopy, takže píchačka i ve sjezdu, ale to naše zkušené harcovníky nemohlo nijak rozhodit. Klobouček dolů a pojďme si slíbit, že na příští ročník začneme trénovat už zítra. Ne, radši ještě dnes. (Adam by si moh jít zatím připravit aspoň bidon.)

K70 2019 výsledky

22.02.  BSO 2019 - kompletní výsledky

S omluvou za zpoždění, které nezpůsobila ničí liknavost, nýbrž sám čas, který letí jako bláznivý (já nechytím ho, ani vy), vám konečně přinášíme kompletní výsledky dvacátého ročníku Bakajda Ski Open. Čest poraženým, sláva vítězům. (Jen počkejte, až budete mít děti a složenky, parchanti, naše děti vás taky takhle utřou). Byly to krásný a důstojný kulatiny našich závodů!! Díky Petrovi za kompletní zpracování výsledků v průběhu i po něm. Díky všem za rekordní účast. Díky harrachovskýmu areálu, že to po třech týdnech totální ignorance aspoň tři dny před víkendem projeli. Těm, co na závodech pohořeli, doporučujeme upřít své naděje směrem k tenisovému turnaji. Pokud to tedy nejsou ti samí, co již před rokem na tenisovém turnaji také pohořeli. To už je pak asi chronické.

BSO 2019 výsledky

13.02.  Běžkařský přejezd - Abertamy

Připomínám, že v pátek 15.2. v 15:00 hod. odjíždíme od bakovské Sokolovny na Přejezd do Krušnejch! Info jsem posílal do emailu, aktualizuji stav:

V Praze budeme stavět odhadem v 16:00, a to u stanice metra Letňany!!!

Kdybyste ještě věděli o někom, kdo by chtěl jet, místa je spousta. Ze zdravotních důvodů nám dále odpadli Honzík Kasal, Markéta Š., Honza Mac., Viton a na 90% Vláďa.

Bacilové berou sud, na který se složíme. Vemte si půllitry.

Dan S., delegát

06.02.  Výsledky BSO 2019 telegraficky

Jubilejní 20. ročník našich závodů definitvně stvrdil nástup nové generace. Zatímco loni se v mužské kategorii mlaďasové vytáhli spíše jen v běžecké části, letos už byl progres znát i na sjezdovkách a Kubovi Šulcovi to v celkovém součtu v pohodě stačilo na sesazení Matěje z trůnu Krále Bakajdy. Když k tomu přičteme rozlučku Vládi Frencla s kategorií mužů, lze hovořit doslova o generační revoluci (jakkoliv bude Vláďa mít vždy dveře zpět do kategorie mužů otevřené - no aspoň tak nějak napůl). Mladou královnou Bakajdy se naposledy stala Adéla Trejtnarová, která co nevidět přestoupí do jiné stáje a k jinému trenérovi. Uvidíme, co to s ní provede do další sezóny. Starým králem Bakajdy se přesvědčivě stal Petr Šulc, Královnou dámou pak Iva Kyselová. Superstarým královským párem jsme letos vyhlásili Pavla a Ritu Šírovy. Podrobné výsledky chystáme... ;-)

Novější  Starší