• Nejbližší akce
  • Všechny
  • Archív

Jarní brigáda
(22.05.2020 - 24.05.2020, Bakajda)
Více informací

První podzimní brigáda
(16.10.2020 - 18.10.2020, Bakajda)
Více informací

13.12. Vánoce Masters
07.12. Mikuláš
31.12. Silvestr
31.01. XXI. Bakajda Ski Open
07.02. Dětský Bakajda Ski Open
14.02. Běžkařský přejezd
07.03. Krkonošská 70
22.05. Jarní brigáda
           Tenisový turnaj Roland Miňďos
           Voda
           Bakajda fotbal tým
           Exxpedice
16.10. První podzimní brigáda
           Druhá podzimní brigáda

  • Fórum

DJ jojo...prostě sexy boy:-)

Viktor Sedy, to není zpěvák, ale chlapec, co se právě chystá na...

Sedy Tak hlavní chyták spočívá v tom, že zobrazuje tým na stu...

Vstoupit do fóra

  • Archív anket

06.01. Kde chcete mít tenisový turnaj? Výsledky

29.03. Zúčastníte se letošního tenisového turnaje? Výsledky

07.02. Není vám líto, že takový taneční večírek jako při závodech pořádáme za rok jen jeden? :-) Výsledky

Všechny ankety

Aktuality

02.01.  Drahoš +31.12.2019

S hlubokým zármutkem jsme na přelomu roku přijali zprávu o odchodu největšího z duchů Bakajdy, kamaráda Drahoše. Podle našich kusých informací odešel rychle a nečekaně, a tak trochu po svém vlastním způsobu. Jak jinak. Pro vzpomínku přikládáme pro Drahoše dosti typickou fotografii pořízenou na nedávném předvánočním setkání, které bylo nakonec neplánovaně i jeho rozlučkou s Bakajdou. Odpočívej v pokoji, příteli.

Poslední rozloučení se koná 8.1.2020 od 11:00 hod. v kostele sv. Antonína Paduánského v Liberci (ul. Markova/Vrchlického).

Drahošovo parte

16.10.  Valná hromada

Přátelé, valná hromada oddílu proběhne v termínu 29.11.2019 od 18:00 hod. Místo je tradičně sál restaurace Na Veselce (U Čonků) na Nové Vsi u Bakova nad Jizerou.

24.09.  Karla Bartošová *24.9.2019

Kolo života se točí dál, a k nám z něj právě dnes do té naší malé sektičky vypadla nová roštěnka jménem Karlička Bartošová. Vítej mezi námi! Zprávy máme zatím jen velmi kusé. Víme, že páteční oslava běží již od úterý. Víme také (a důkaz přikládáme), že mamka Markéta i Karlička se mají k světu. Vše ostatní je zastřeno hávem tajemství, a tak se jen na základě zkušeností můžeme domnívat... že to celé vlastně odrodil Libor ...že mu s tím Markéta snad aspoň trochu pomáhala ...a že když Karličce zahrál na pupeční sňůru Montgomery, poprvé promluvila a řekla: "Táta!" No, a nebo si počkáme, až co nám k tomu řekne Markéta. Blahopřejeme a držíme palce!!

05.09.  Pohár města Bakova

Kamarádi, připomínáme, že již tuto sobotu 7.9. ve Volnočasovém areálu v Bakově pořádáme 14. ročník dětských cyklistických závodů Pohár města Bakova. Jako vždycky bude hezky, tak můžete se svými dětmi, vnoučaty či neteřemi a synovci vyrazit za zábavou. První kategorie startují už v 9:00 hod. a kromě samotných okruhových závodů se můžete těšit na tradiční bakovský pumptrek, lezeckou stěnu, trialovou exhibici, závody ve sprintu, nebo se rodinně zúčastnit nenáročného orientačního závodu na kolech po blízkém okolí areálu. Více informací na přiloženém plakátu a nejvíce pak na www.poharbakova.cz.

Pohár města Bakova - plakát

13.08.  Bakajda fotbal tým 2019

Neříká se to lehko, ale dostali jsme na prdel. Fotbalový výkvět Bakajdy letos na svého tradičního soupeře ze Mcel nestačil, třebaže v herní části mu byl v některých částech zápasu více než vyrovnaným sokem. Sestava Bakajdy sice postrádala některé tradiční opory, nakonec se ale podařilo postavit vcelku kvalitní tým a paradoxně i díky menšímu počtu hráčů a tudíž i menšímu míchání sestavy jsme byli schopni místy předvádět opravdu pohlednou hru. Se soupeřem jsme jednoznačně prohráli na (ne)proměňování vyložených šancí, které jsme si také dovedli vypracovat, jejichž finální řešení ovšem hořelo. Po prohrané první půli v poměru 1:0 jsme v druhé části zápasu inkasovali ještě dvakrát a celkově tak odešli poraženi v poměru 3:0. A jelikož na trefená břevna i neodpískané penalty to bylo 1:1, nemáme se moc na co vymlouvat. Soupeř nastoupil v téměř úplně nové a opět omlazené sestavě a nám jednoznačně chyběla herní praxe. Takže pokud máme za rok vybojovat zpět ztracené sebevědomí, je bezpodmínečně nutné vrátit se k formátu alespoň jednoho herního tréninku před samotným zápasem. Obrovské díky patří opět Frenclovým za organizaci a zázemí, Lucce za péči a Martinovi za fantastický catering.

10.07.  Ironman - Vojtův report

Cus, pro ty, ktere dlouho neuvidim osobne a psali mi at dam vedet vice podrobnosti (a taky pro sebe, az si nebudu moct jednou vzpomenout, co se tam vse udalo), jsem zaznamenal par nejdulezitejsich momentu. Vojta

Vojtův report - Ironman

08.07.  Bakajďáčtí triatleti přepisují dějiny

Kamarádi, v posledních dvou týdnech jsme byli svědky dvou výjimečných sportovních počinů v podání našich členů. Pro ty, kdo nevědí, proto sdělujeme, že...

...v sobotu 27.6. reprezentoval naše barvy Honza Kysela na tradičním triatlonu Dřevěný muž, pořádaném již více než 30 let mnichovohradišťskými horolezci. V závodě, který se skládá z 800 m plávání, 108 km na silničním kole a 12 km běhu, se jako první bakajďák časově dostal pod magické čtyři hodiny. Skvělým časem 3 hod. 52 min. 48 s. obsadil 11. místo z více než stovky startujících. Klobouček dolů za parádní výkon. Výsledková listina k prohlédnutí zde.

…v neděli 7.7. reprezentoval naše barvy Vojta Malina na přece jen (na poměry našeho oddílu) netradičním podniku, a tím je naprosto úplný, opravdový, nefalšovaný a plnotučný Ironman. Závod světové série se konal nedaleko rakouského Klagenfurtu a skládá se z 3,86 km plavání, 180 km na silničním kole, přičemž jízda v háku není povolena, a klasického běžeckého maratonu na 42,2 km. Méně znalé ujišťujeme, že závod probíhá v jeden den a v kuse. Vojta nejenže dokončil, což by se samo o sobě dalo považovat za fenomenální úspěch, ale doběhl do cíle, dle mého soudu, ve fantastickém čase 11 hod. 49 min. 53 s. Snažil jsem se si to přeložit do jazyka, kterému bych rozuměl, a alespoň z hlediska délky nepřetržitého výkonu mi to vychází, že bych si po dojetí Krkonošské 70 musel to celé dát minimálně ještě jednou, spíš ještě se vsunutým výběhem na Sněžku. V kategorii fotrů středního věku skončil 230., celkově pak 1111. z 2500 doběhnuvších. Ale zas aby ty statistiky byly vyvážené, je potřeba říct, že ho porazilo 89 ženskejch, takže je na čem pracovat ;-).

Z umístění našich borců na 11., respektive 1111. místě je patrné, že kluci jsou prostě jedničky a my jim hodně blahopřejeme... a (teď už když je po všem) trochu závidíme ;-)

24.06.  Fotbalový zápas Bakajdy

Přátelé, kamarádi, konečně si můžete naplánovat letní prázdniny! Termín fotbalového zápasu, od něhož se odvíjí i menstruační kalendáře našich žen, je konečně znám. A doufáme, že vás nezaskočí, jindy totiž kamarádi - troufám si po těch letech již říct - ze Mcel nemůžou. Svoláváme tedy setkání bakajďáků a jejich přátel, fotbalistů i fanoušků na Loučeň na víkend 9.-11.8. Zápas samotný se uskuteční 10.8. od 17:00 hod. na hřišti Mcel. Podstatná změna. Manažerskou taktovku přebírá Martin Frencl, Vláďa se prý potřebuje na baráku více soustředit na svůj brankářský výkon. Letos by chtěl poprvé (a naposled) prostředníčkem pravé ruky alespoň líznout o břevno. U toho nemůžete chybět! Svoji účast prosím hlaste A/ do fóra, B/ emailem či telefonicky Martinovi. Kustod Vojtěch se mezitím pokusí načrtnout nějaký společný tréninkový plán. Našel k tomu prý zázemí hodné mistrů světa. Čůz bůs.

02.06.  Tenisový turnaj - výsledky

Uplynulou sobotu jsme byli svědky urputných řežeb na bakovské antuce. Při tradičním Miňďově memoriálu letos soupeřilo osm dvojic a ne všichni favorité potvrdili papírové předpoklady. Zatímco: "Naopak někteří vyloženě slabí žáci... Kroupo, vemte si tabulky a pojďte k tabuli..."

Zasloužené vítězství pro sebe vybojovala dvojice Malina brothers, která neprohrála jediný zápas. Na druhém fleku skončili Hozan a Dan Sedy, když pro sebe klíčové bitvy s nakonec třetími DJem a Liborkem i čtvrtými Adamem s Jankem dokázali urvat v tie-breacích. (Věčně omýlanou historku o obratu z 2:5 + mečbol v zápase s bratry Blažkovými již dopodrobna rozebírat nebudeme, jakkoliv je dobré ji zapsat do análu pro případné budoucí potřeby.) Páté místo obsadili Lenka s Vaškem, čímž se též stali nejúspěšnější mixovou dvojicí, která dokázala až do tie-breaku potrápit tak zkušené matadory, jakými jsou DJ s Liborkem. Na šestém místě skončili Martina a Hafik, kteří doplatili především na ztrátu zápasu ze stavu 4:0 právě proti Lence a Vaškovi. Sedmé místo obsadila Jája s Liborem, minimálně z jedné poloviny nejběhavější tým dne. Osmé místo je daní za nasbírané zkušenosti pro Honzika Kasala s kámošem Matesem.

V příloze fotka výsledkové listiny jako důkaz, že se to všechno stalo. Níže pak rekapitulace výsledků i s uvedením poměru výher a proher v turnaji. Díky moc především DJovi za perfektně připravenou a zabezpečenou akci a všem účastníkům za předvedené výkony. Organizátory příštího ročníku jsou Vojta a Viktor.

Pořadí:

1/ Vojta+Viktor - 7:0, 2/ Hozan+Dan - 6:1, 3/ DJ+Liborek - 5:2, 4/ Adam+Janek - 4:3, 5/ Léňa+Vašek - 3:4, 6/ Martina+Hafik - 2:5, 7/ Jája+Libor - 1:6, 8/ Honzik+Mates - 0:7

 

28.05.  Tenisový turnaj

Kamarádi, tenisový Minďův memoriál klepe na dveře. Níže pár organizačních informací:

Prezentace: 8:30 - 9:00 hod, startovný nějaký asi taky bude

Ubytování: stany a karavany v areálu povoleny, autem lze zajet až ke kurtům (po obslužné parkové cestě kolem fotbalového hřiště)

Sprchy: zajištěny, Jizera: teče

Pití: sud plzně zajištěn, děti mají pitnou vodu :-) (vezměte si sklo na pivo, moc ho tam není)

Jídlo: večer bude oheň na buřty (ty můžeme zajet koupit během dne do LIDLu), 100 m od kurtů je hospoda na hřišti, případně lze objednat pizzu z Hradiště na oběd

Dětem můžete vzít odrážedla a kola, po parku se lze svobodně prohánět, pro větší je tam ú-ram-pičká, pro zájemce taky venkovní work-out.

Když by bylo někomu něco nejasné, volejte DJe: 775050789

Novější  Starší