• Nejbližší akce
  • Všechny
  • Archív

Jarní brigáda
(24.05.2019 - 26.05.2019, Bakajda)
Více informací

Tenisový turnaj Roland Minďos
(01.06.2019, Bakov nad Jizerou)
Více informací

20.10. První podzimní brigáda
10.11. Druhá podzimní brigáda
22.11. Valná hromada
01.12. Mikuláš
14.12. Vánoce Masters
31.12. Silvestr na boudě
01.02. XX. Bakajda Ski Open
15.02. Běžkařský přejezd
16.03. Krkonošská 70
08.03. Dětský BSO
24.05. Jarní brigáda
01.06. Tenisový turnaj Roland Minďos
           Voda s dětma
           Bakajda fotbal tým
           Exxpedice
           Dětská brigáda
           První podzimní brigáda
           Druhá podzimní brigáda

  • Fórum

Oli Ahoj Bakajdaci, dejte prosím hlas tatíkovi jako sportovn...

Sedy Dodal byste mi prosím někdo výsledky dětských závodů???

Viktor Píše někdo, kdo se prakticky nepouští mantinelu a při ka...

Vstoupit do fóra

  • Archív anket

06.01. Kde chcete mít tenisový turnaj? Výsledky

29.03. Zúčastníte se letošního tenisového turnaje? Výsledky

07.02. Není vám líto, že takový taneční večírek jako při závodech pořádáme za rok jen jeden? :-) Výsledky

Všechny ankety

Aktuality

05.08.  Bakajda fotbal tým 2018

Mcely-Bakajda 4:4. Podrobnosti snad dodáme... ;-)

02.07.  Berounka 2018

Ahoj,lyžaři,bikeři,tenisti,
byl jsem pověřen kapitánem Matějem ,abych dal vědět výsledky jednání z jeho kajuty.
Tudíž ,kdo by se chtěl stát nářečníkem,má možnost smočit pádlo do řeky Berounky 19.7.2018 ráno.Lodě na vodu spustíme hned ráno z tábořiště U Dolanského mostu u Chrástu u Plzně.Příjezd ideálně ve sřtedu odpoledne,abysme poladili auta.
Protože se na žádnou akci stejně nikdo nehlásí,tak se hlásit nemusíte.
Kdyby ste přece jen zatoužily o své účasti podat zprávu, tak mě nebo Matějovi.
Druhý důstojník Vláďa Frencl s.č.

12.06.  Miňďův tenisový memoriál - výsledky

Přátelé, kamarádi, tenisový turnaj Rolanda Minďose - Minďův memoriál zná své vítěze pro rok 2018. Přes těžký los, kdy se museli stejně jako všichni jejich soupeři vypořádat postupně se všemi svými soupeři, přes nepřízeň jury, která několikrát hrozila operativní změnou pravidel pro určování pořadí a málem i prováděním dopingových zkoušek, přes prudké změny počasí, sluníčko v očích i vítr v zádech, si pro potem a slzami zaplacené vítězství nakonec dokráčela dvojice Jan Kysela (známější pod pseudonymem DJ) a Libor Bartoš MLADŠÍ (takzvaný Liborek). Sláva vítězům a čest poraženým. Obzvláště proto, že i letos byl turnaj (v případě některých dvojic) tak vyrovnaný, že ani vítězové nevyhráli vše a mezi prvním a druhým rozhodoval vzájemný zápas. Smutnější dvojicí na pásce byli tentokrát Vojta s Viktorem, kteří brali stříbro. Bronz pro sebe (je to možné??) urvala dvojice Adam + Tomáš Černík, kteří jako jediní sebrali zápas pozdějším vítězům turnaje. Hráli skvělý tenis a byli hodně blízko příčkám nejvyšším. Skvělé čtvrté místo jde za Ivčou a Oldou, dvojicí předvádějící nejpestřejší tenis s prvně jmenovanou coby neprostupnou zdí na síti a Oldou disponujícím nekonečnou paletou úderů. Na pátém místě se umístil Hozan, který měl nastupovat se Šťopkou, který se ale ráno sotva objevil, pak odjel s tím, že se vrátí, a od té doby už ho nikdo nikdy nespatřil, no a jestli neumřel, určitě někde žije dodnes, jen nevíme kde. K Hozanovi tak nejčastěji zaskakoval Hafik (dříve Michal Palounek), k vítězství proti Adamovu týmu s ním jako slepej k houslím přišel Sedy a obdobně v jednom zápase k celkově krásnému výkonu Hozanova týmu přispěl také Vojta. Šestou příčkou se nám do análů navždy zapsala druhá nejlepší smíšená dvojice ve složení Vašek Sekáč Beran a Léňa Málková Volfová Beranová. Lenčin precizní profesorský tenis fantasticky doplňoval Vašek svým smrtícím slajzem, kterým obzvláště po bouřce na rozměklé antuce dovedl k slzám nejednoho tvrďáka. Sedmé místo by se mohlo zdáti být zklamáním pro dvojici Hafik a Libor Bartoš starší, ovšem kdo byl, viděl a rozumí, musel být při konečném zúčtování bezpochyby šokózně rozčarován, jelikož oku lahodící obraz hry této dvojice zcela jistě nerezonuje s finálním počtem dosažených vítězství (1). Holt i taková je daň za dva zápasy smolně prohrané v tie-breaku. Ovšem pouze dvojice na posledním místě na tomto místě nezaslouží naprosto žádné slitování. Průměrně 250 nevynucených chyb za zápas nemohlo stačit na nic jiného než na nic. Pár světlých záblesků nedokázalo přehlušit zoufalou neúspěšnost v koncovkách mnoha gemů, což z dvojice Martina + Sedy učinilo největší čudly dne. Druhý jmenovaný se také již nechal slyšet, že na nějakou dobu opouští svět špičkového tenisu a svých trapných velkohubých proklamací a vymění je za kurzy hluboké introspekce a sebereflexe tak, aby si za devět měsíců již zcela ve vší skromnosti došel pro titul Krále Bakajdy při jubilejním 20. ročníku lyžařských závodů.

Děkujeme za organizaci Oldovi a Vojtovi. Díky všem sporťákům, divákům, manželkám, milenkám i dětem za účast. Děkujeme specielně Kocourovi, že přijel a přivezl cenu pro tým na čtvrtém místě. A děkujeme kamarádu Miňďovi za inspiraci, která přetrvává. Těšíme se na příští ročník, který pro nás přichystají DJ a Libor(ek).

05.06.  Koncert před turnajem

Tak jo, šuškalo se něco o tom pátečním koncertu. Njn, hraju s kapelkou v pátek v předvečer turnaje jako na potvroru na Malé Skále. V Maloskalským pivovaru a restauraci. Na terásce. Je to určitě určitá možnost, jak si vylepšit psychickou pohodu před samotným turnajem. Pro některé labilnější hráče by to měla být povinnost. Maloskalské pivo totiž ožírá jak sviň. Dále je to jedinečná šance pro všechny hecíře, co do mě na boudě hučej "Sedy, tak zahraj něco." Zahraju. Společně vystoupí ještě výbornej písničkář Tamdoletma. To chcete. No a dojedou to prej kucí z Firebeatu (Vláďa Fr. s.č. - bicí, Hafik - zpěv, Matěj - gitára), když ne na terase, tak určitě u ohně. Takže kdybyste chěl někdo přijet a zároveň už z pátku na sobotu přespat v areálu Rolanda Miňďose, což se dost nabízí, dejte mi do pátku dopoledne vědět, zkusil bych to s paní od tenisu nějak domluvit.

Sedy, nástěnkář, příležitostný muzikant

04.06.  Tenisový turnaj Rolanda Miňďose - update

Nazdar pinkalisti, doufam, ze trenujete a nebo aspon sledujete tu antukovou zalezitost v Parizi, letos se na ty nase holky obzvlast hezky kouka (pozn. redakce: text byl psán před víkendem). A co teprv ten oblecek Sereny, to bude tezky trumfnout i pro ty cerny kluky Blazkovic. Tyden pred zahajenim mame na Rolanda Mindose zatim prihlasene tyto dvojice: DJ/Liborek, Hafik/Libor, Sedy/Martina Sarapovova, Venda Sekac/Caroline Malkova, Vojta/Brasule, Volda/Ifka Pliskova, byvale cerne huby Adam/Janek Williamsovi a bratrské duo Vlada Dzo/Matej Kovic. Z volnych adeptu, kteri maji aspon spetku tenisoveho talentu se neozvalo zatim celkem dost lidi... Coz by byla velka skoda, preci si nemuzeme vsichni delat legraci porad jenom z DJe... Takze promyslejte a poslete prihlasku do pristi stredy, kdy se uzavira pavouk hlavni souteze, jinak se obavam, ze budete muset hrat kvalifikaci.

Za poradatele Vojta

Níže v odkazu pozvánka od Oldy s jasnějšími instrukcemi :-)

Pozvánka Turnaj Rolanda Miňďose

28.05.  Swingový koktejl v Kosmonosech

Dan Veselý zve na swingovačku, ve které hraje na saxofon!

Ve středu 13.6.2018 od 19,30 hod se bude v  hotelu  GALATEA v Kosmonosech servírovat „SWINGOVÝ KOKTEJL". Namíchá ho orchestr Original Swing Band a zpěvačka  Monika Karglová.

Přijďte si posedět do hezkého prostředí nově zrekonstruovaného hotelu GALATEA, vychutnat nabídku vytříbené hotelové restaurace a poslechnout swingové kousky z 20, 30 i 40 let 20. století, které si budete moci sami vybrat z nabídnutého swingového menu.

Rezervace a prodej vstupenek :
Hotel GALATEA, Pod Koupalištěm 881, Kosmonosy, tel.: 326721920, e-mail: hotel@galatea.cz, vstupné 99,- Kč

Swingové menu

15.05.  Svačiny na brigádu a na tenis

Tak jako úplně stačí, když si na brigádu i na tenis strčíte do chlebníku řízek nebo trochu paštiky. Butylky i termosky nechte doma, neboť na brigádě se nám sudem připomenou Petr Kasal s Vláďou Frenclem. Petr, třebaže na to jeho záda nevypadaj, slaví 45, Vladmír s.č. si pak střihne takovou poslední generálku na svoje padesátiny, které ho čekají snad už někdy příští rok nebo kdy. Na tenise zase okusíme 50 litrů Adamova moku, ale prej to s ničím kulatým vůbec nijak nesouvisí... (Možná že tak chce jen vzdát hold vítězům turnaje Martině a Sedymu :-o)

24.04.  Fotky z Přejezdu...

...jste už asi všichni viděli. No přihodil jsem k tomu pár od Břetika a máte to na věky věků TADY, vostudy.

16.04.  Z Písku do Ostravy 2017

Možná si někdo vzpomenete, že jsem v posledních letech pořádal celkem pravidelné vícedenní bajkové přejezdy na Ostravu, případně opačným směrem. No, jeli jsme to i loni, za necelý měsíc tomu bude rok. Myslel jsem, že psát o tom už tentokrát nic nebudu, pak zase že pro vzpomínku jo, a pak zas na to vůbec nebyl čas, a tak se to dopsalo až teď. Pokud byste si to někdo chtěl přečíst, je to tady níže. Je to teda ukrutně dlouhý, takže je to na víc než jedno kafe. Ale třeba to z toho čtení nevyjde tak nechutně hrozný, jaký to ve skutečnosti bylo, a někdo byste se mohl chtít do nějaké příští expedice přidat ;-)

Z Písku do Ostravy - report

15.04.  Nové fotogalerie

No nazdar, už se nám to při jaru zas rozjíždí na plný obrátky, nástěnkář maká. Nově si tak můžete zavzpomínat, jaké byly LOŇSKÉ dětské lyžařské závody a jak vám ty děti od té doby zase vyrostly. A aby těch dojmů nebylo málo, jako zákusek pár snímků z jarní brigády (loňské, ta letošní teprve bude) spojené s Honzovou krkonošskou sedmdesátkou a Hafikovým přechodem do středních středních let. Snad vás to nakopne k účasti i na té nadcházející.

Dětský BSO 2017 - galerie

Brigáda + Honza 70 & Hafik 40 - galerie

Až si to prohlídnou všichni, zas vám něco přismrknu, a tak postupně dál, až to bude zase just in time, jak to máme rádi.

Novější  Starší