• Fórum

Brigita Milí Bakajďáci, chtěla bych Vám všem touto cestou pod...

Málková Kdo po tenisovém víkendu postrádá modré švihadlo, ať se ...

DJ To Adam: hlavně máš narozeniny.. tak by jsi mohl něco ho...

Vstoupit do fóra

  • Archív anket

06.01. Kde chcete mít tenisový turnaj? Výsledky

29.03. Zúčastníte se letošního tenisového turnaje? Výsledky

07.02. Není vám líto, že takový taneční večírek jako při závodech pořádáme za rok jen jeden? :-) Výsledky

Všechny ankety

Aktuality

24.10.  Dámská brigáda

Uklízecí brigáda je naplánována na termín 10.-11.11.2018. Zájemkyně/zájemci nechť se laskavě koordinují přes koordinátorky Brigitu a Andreu.

22.10.  Valná hromada

Hned po dvanácti odpracovaných brigádnických hodinách se jedná o dvě nejdůležitější hodiny v životě člena oddílu. Ano, valná hromada oddílu je tu. Tentokrát netradičně ve čtvrtek 22.11.2018 od 18:00 hod. v hospodě Na Veselce (býv. u Čonků) na Nové Vsi u Bakova nad Jizerou. Prostě tam, co vždycky.

Těšíme se na vaši hojnou účast! Za VV Dan S., nástěnkář

04.10.  Brigáda + Klub 70

Co nevidět tu máme první regulérní podzimní brigádu, předzvěst zimy. Jako vždy je dvoudenní, tentokrát v termínu 20.-21.10. Výjimečná bude především oslavou vstupu dalších našich dvou skvělých kamarádů do Klubu 70 - Břetika a Kačera. Kromě veselých historek z historie Bakajdy se můžete těšit na epesní guláš a vychlazený tradiční japonský pěnivý nápoj. Oslavencům svou účast předem hlásit nemusíte, Vláďovi jako vždy ano. Kytary jsou samozřejmost, nějaký to nářadí by se taky hodit mohlo...

17.09.  Dětská brigáda

Neoficiální dětské brigády na Bakajdě se o uplynulém víkendu zúčastnilo celkem asi 15 mužů a asi 15 dětí. Makalo se fest. Chtěli jsme vám ukázat nový most přes Ryzí potok, bohužel se do záběru přimotala banda polských turistů...

24.08.  Pohár města Bakova 7.-8.9.2018

Jako každý rok v září i letos zveme všechny Bakajďáky a jejich ratolesti k účasti na nejlepším dětském sportovním dni minimálně v oblasti centrální galaxie, který se také uskuteční v samotném centru galaxie, a to ve Volnočasovém areálu v Bakově nad Jizerou (dříve koupák) dne 8.9.2018 od 9:00 hod. O den dříve od 17 hod. závodí dospělí, dokonce i někteří z nás. Přijďte zafandit (nebo pomoct)... ;-) Více informací či případná registrace k závodu, který je jako vždy pro děti zdarma, na webu www.poharbakova.cz.

05.08.  Bakajda fotbal tým 2018

Mcely-Bakajda 4:4. Podrobnosti snad dodáme... ;-)

02.07.  Berounka 2018

Ahoj,lyžaři,bikeři,tenisti,
byl jsem pověřen kapitánem Matějem ,abych dal vědět výsledky jednání z jeho kajuty.
Tudíž ,kdo by se chtěl stát nářečníkem,má možnost smočit pádlo do řeky Berounky 19.7.2018 ráno.Lodě na vodu spustíme hned ráno z tábořiště U Dolanského mostu u Chrástu u Plzně.Příjezd ideálně ve sřtedu odpoledne,abysme poladili auta.
Protože se na žádnou akci stejně nikdo nehlásí,tak se hlásit nemusíte.
Kdyby ste přece jen zatoužily o své účasti podat zprávu, tak mě nebo Matějovi.
Druhý důstojník Vláďa Frencl s.č.

12.06.  Miňďův tenisový memoriál - výsledky

Přátelé, kamarádi, tenisový turnaj Rolanda Minďose - Minďův memoriál zná své vítěze pro rok 2018. Přes těžký los, kdy se museli stejně jako všichni jejich soupeři vypořádat postupně se všemi svými soupeři, přes nepřízeň jury, která několikrát hrozila operativní změnou pravidel pro určování pořadí a málem i prováděním dopingových zkoušek, přes prudké změny počasí, sluníčko v očích i vítr v zádech, si pro potem a slzami zaplacené vítězství nakonec dokráčela dvojice Jan Kysela (známější pod pseudonymem DJ) a Libor Bartoš MLADŠÍ (takzvaný Liborek). Sláva vítězům a čest poraženým. Obzvláště proto, že i letos byl turnaj (v případě některých dvojic) tak vyrovnaný, že ani vítězové nevyhráli vše a mezi prvním a druhým rozhodoval vzájemný zápas. Smutnější dvojicí na pásce byli tentokrát Vojta s Viktorem, kteří brali stříbro. Bronz pro sebe (je to možné??) urvala dvojice Adam + Tomáš Černík, kteří jako jediní sebrali zápas pozdějším vítězům turnaje. Hráli skvělý tenis a byli hodně blízko příčkám nejvyšším. Skvělé čtvrté místo jde za Ivčou a Oldou, dvojicí předvádějící nejpestřejší tenis s prvně jmenovanou coby neprostupnou zdí na síti a Oldou disponujícím nekonečnou paletou úderů. Na pátém místě se umístil Hozan, který měl nastupovat se Šťopkou, který se ale ráno sotva objevil, pak odjel s tím, že se vrátí, a od té doby už ho nikdo nikdy nespatřil, no a jestli neumřel, určitě někde žije dodnes, jen nevíme kde. K Hozanovi tak nejčastěji zaskakoval Hafik (dříve Michal Palounek), k vítězství proti Adamovu týmu s ním jako slepej k houslím přišel Sedy a obdobně v jednom zápase k celkově krásnému výkonu Hozanova týmu přispěl také Vojta. Šestou příčkou se nám do análů navždy zapsala druhá nejlepší smíšená dvojice ve složení Vašek Sekáč Beran a Léňa Málková Volfová Beranová. Lenčin precizní profesorský tenis fantasticky doplňoval Vašek svým smrtícím slajzem, kterým obzvláště po bouřce na rozměklé antuce dovedl k slzám nejednoho tvrďáka. Sedmé místo by se mohlo zdáti být zklamáním pro dvojici Hafik a Libor Bartoš starší, ovšem kdo byl, viděl a rozumí, musel být při konečném zúčtování bezpochyby šokózně rozčarován, jelikož oku lahodící obraz hry této dvojice zcela jistě nerezonuje s finálním počtem dosažených vítězství (1). Holt i taková je daň za dva zápasy smolně prohrané v tie-breaku. Ovšem pouze dvojice na posledním místě na tomto místě nezaslouží naprosto žádné slitování. Průměrně 250 nevynucených chyb za zápas nemohlo stačit na nic jiného než na nic. Pár světlých záblesků nedokázalo přehlušit zoufalou neúspěšnost v koncovkách mnoha gemů, což z dvojice Martina + Sedy učinilo největší čudly dne. Druhý jmenovaný se také již nechal slyšet, že na nějakou dobu opouští svět špičkového tenisu a svých trapných velkohubých proklamací a vymění je za kurzy hluboké introspekce a sebereflexe tak, aby si za devět měsíců již zcela ve vší skromnosti došel pro titul Krále Bakajdy při jubilejním 20. ročníku lyžařských závodů.

Děkujeme za organizaci Oldovi a Vojtovi. Díky všem sporťákům, divákům, manželkám, milenkám i dětem za účast. Děkujeme specielně Kocourovi, že přijel a přivezl cenu pro tým na čtvrtém místě. A děkujeme kamarádu Miňďovi za inspiraci, která přetrvává. Těšíme se na příští ročník, který pro nás přichystají DJ a Libor(ek).

05.06.  Koncert před turnajem

Tak jo, šuškalo se něco o tom pátečním koncertu. Njn, hraju s kapelkou v pátek v předvečer turnaje jako na potvroru na Malé Skále. V Maloskalským pivovaru a restauraci. Na terásce. Je to určitě určitá možnost, jak si vylepšit psychickou pohodu před samotným turnajem. Pro některé labilnější hráče by to měla být povinnost. Maloskalské pivo totiž ožírá jak sviň. Dále je to jedinečná šance pro všechny hecíře, co do mě na boudě hučej "Sedy, tak zahraj něco." Zahraju. Společně vystoupí ještě výbornej písničkář Tamdoletma. To chcete. No a dojedou to prej kucí z Firebeatu (Vláďa Fr. s.č. - bicí, Hafik - zpěv, Matěj - gitára), když ne na terase, tak určitě u ohně. Takže kdybyste chěl někdo přijet a zároveň už z pátku na sobotu přespat v areálu Rolanda Miňďose, což se dost nabízí, dejte mi do pátku dopoledne vědět, zkusil bych to s paní od tenisu nějak domluvit.

Sedy, nástěnkář, příležitostný muzikant

04.06.  Tenisový turnaj Rolanda Miňďose - update

Nazdar pinkalisti, doufam, ze trenujete a nebo aspon sledujete tu antukovou zalezitost v Parizi, letos se na ty nase holky obzvlast hezky kouka (pozn. redakce: text byl psán před víkendem). A co teprv ten oblecek Sereny, to bude tezky trumfnout i pro ty cerny kluky Blazkovic. Tyden pred zahajenim mame na Rolanda Mindose zatim prihlasene tyto dvojice: DJ/Liborek, Hafik/Libor, Sedy/Martina Sarapovova, Venda Sekac/Caroline Malkova, Vojta/Brasule, Volda/Ifka Pliskova, byvale cerne huby Adam/Janek Williamsovi a bratrské duo Vlada Dzo/Matej Kovic. Z volnych adeptu, kteri maji aspon spetku tenisoveho talentu se neozvalo zatim celkem dost lidi... Coz by byla velka skoda, preci si nemuzeme vsichni delat legraci porad jenom z DJe... Takze promyslejte a poslete prihlasku do pristi stredy, kdy se uzavira pavouk hlavni souteze, jinak se obavam, ze budete muset hrat kvalifikaci.

Za poradatele Vojta

Níže v odkazu pozvánka od Oldy s jasnějšími instrukcemi :-)

Pozvánka Turnaj Rolanda Miňďose

Novější  Starší