• Nejbližší akce
  • Všechny
  • Archív

Krkonošská 70
(03.03.2018, Špindlerův Mlýn)
Více informací

Dětský Bakajda Ski Open
(09.03.2018 - 11.03.2018, Bakajda)
Více informací

02.12. Mikuláš na Bakajdě
15.12. Vánoce Masters
31.12. Silvestr
06.01. Ples Bike&Ski Bakajda
02.02. XIX. Bakajda Ski Open
16.02. Běžkařský přejezd
03.03. Krkonošská 70
09.03. Dětský Bakajda Ski Open
           Jarní brigáda
           Tenisový turnaj Roland Minďos
           Voda
           Bakajda fotbal tým
           Exxpedice
           První podzimní brigáda
           Druhá podzimní brigáda
           Valná hromada
08.12. Mikuláš

  • Fórum

Petr K. Je vidět Viktore, že se těšíš ... ale čekat od 6:00 do 1...

Viktor Tak beru zpět, čas odjezdu je v emailu. Jsem nějakej nes...

Sedy Kdo přijde brzo, může čekat dlouho, ale autobusu se dočk...

Vstoupit do fóra

  • Archív anket

06.01. Kde chcete mít tenisový turnaj? Výsledky

29.03. Zúčastníte se letošního tenisového turnaje? Výsledky

07.02. Není vám líto, že takový taneční večírek jako při závodech pořádáme za rok jen jeden? :-) Výsledky

Všechny ankety

Aktuality

16.10.  Termíny podzimních akcí na boudě

20.-22.10. První podzimní brigáda - kapitáni Vláďa + Bacil ml.

17.-19.11. Druhá podzimní brigáda, tzv. dámská - kapitánka Brigita

24.11. Valná hromada oddílu - U Čonků od 18:00 hod.

2.12. Mikuláš na Bakajdě

09.10.  Mikuláš na Bakajdě

Jelikož letos vychází pravý termín pravého Mikuláše tak nějak nedůsledně doprostřed týdne, dáváme s předstihem na vědomí, že ten ještě pravější Mikuláš přijde na Bakajdu už v sobotu 2.12.

17.09.  Oldovy první Sudety

Olda se před týdnem premiérově zúčastnil legendárního a extrémně náročného MTB maratonu Rallye Sudety. O slastech, které prožil na 112 kilometrech závodu, se můžete dočíst v reportáži v odkazu níže.

Oldovy první Sudety

13.09.  Reportáž ze závodů Poháru

Dnes od 20:00 hod. na ČT1 můžete v rámci pořadu losování Sportky zhlédnout reportáž z letošního ročníku námi pořádaných mládežnických cyklo závodů Pohár města Bakova. Následně bude záznam k vidění na youtube kanálu Sazky či na webu www.sportvokoli.cz.

30.08.  Pohár města Bakova 1.-2.9.

V týmu skládajícím se z nemála Bakajďáků a spřízněných duší opět pořádáme mládežnické cyklistické závody Pohár města Bakova nad Jizerou. V pátek 1.9. se uskuteční přidružené závody dospělých, celá sobota 2.9. je pak věnována dětem a už-ne-dětem. Kromě hlavních okruhových závodů se toho v areálu bakovského volnočasového areálu (koupaliště) bude opět po celý den dít mnoho, ať už jsou to soutěže pro nejmenší děti, sprinty pro ty větší, rodinný orientační závod pro všechny kategorie, štafetové závody či možnost vyzkoušet svou šikovnost na umělé lezecké stěně. Veškerá účast je opět zdarma. Všichni Bakajďáci i jejich kámoši jsou srdečně zváni. Bližší informace, program i možnost registrace najdete na webu závodu www.poharbakova.cz.

06.08.  Bakajda fotbal tým na vítězné vlně!

Nestárnoucí Bakajda fotbal tým po loňském klopýtnutí potvrdil svoji dlouhodobou kvalitu a se soupeřem ze Mcel se tentokrát i bez hostujících opor vypořádal vítězstvím 3:1. Dva góly vstřelil Matěj a jeden Adam. Podrobnosti viz Vláďa ve fóru...

27.06.  Dřevěňák 2017 - výsledky

Letos se slavného příhrazského Dřevěňáku (0,8 km plavání, 108 km kolo, 12 km běh) zúčastnili sice pouze dva bakajďácký ironmani, o to lepší otisk braši Kyselové ovšem ve výsledkové listině zanechali. Olda dorazil do cíle na velmi pěkném 49. místě s časem 4:30:43, když exceloval především patnáctým časem v úvodním plaveckém úseku, DJ se pak dlouho pral dokonce o umístění v top desítce a závod nakonec doběhl na parádním 14. místě s fantastickým časem 4:00:29. Do elitního klubu U4hod. tak nepronikl o mizerných 30 vteřin (a to hlavně proto, že si neuměl dost rychle obout boty) a my se ptáme: Který bakajďák to dokáže jako první? :-) Oldovi a Honzovi gratulujeme!

Dřevěný muž 2017 - výsledky

26.06.  Bakajda fotbal tým - 5.8.2017

Nazdar chlapci ,děvčata a přátelé sportu.
Obvyklou letní radovánkou je už pár let fotbalové utkání.Po odvážných výzvách kvalitních soupeřů v začátcích našeho týmu,jsme posledních pár let zakotvili ve Mcelých.Ne že by tým Mcel postrádal kvalitu,ale jeho potácení se mezi 3.třídou a pralesem vyhovuje našemu pomalu dospívajícímu týmu.Nutno si přiznat,že dát dohromady kvalitní sestavu z individualit,jejichž hlavním tématem hovoru už nejsou baby,ale kvalita ošetřujícího personálu přilehlých zdravotnických zařízení,není jednoduché.
A tak pro všechny co vládnou alespoň jednou nohou,hrstí obratlů,nebo snad jen tvrdou hlavou,je tu pozvánka na víkend 4-6-8.2017.
Sraz obvykle na Loučeni v pátek večer.
Mač obvykle ve Mcelých v sobotu v 17 hod.
Prostě všechno jako obvykle.
Tuto pozvánku rozšířit mezi zpřátelené sportovce a fotbalisti vzlášť.
Generální manažer BFT
Vláďa Frencl s.č.

12.06.  Výsledky Miňďova Memoriálu

O víkendu proběhl další ročník tenisového turnaje. Po loňské vydařené premiéře na Malé Skále se letošní turnaj odehrál tamtéž a bylo to zase dobré. Škoda že z rodinných důvodů nemohl dorazit hlavní pořadatel Viktor, no a na poslední chvíli se též odhlásila dvojice Lenca a Venca. Vašek je historicky prvním účastníkem, kterému se ze strachu z výsledkového fiaska udělalo tak zle, že si pro omluvenku nad ránem dojel na pohotovost. Překvapil naopak DJ, který přijel. A s Liborkem dokonce mimo jiné předvedli, že i za stavu 0:5 a 15:40 se dá vstát z mrtvých a uhrát proti favoritům turnaje velmi milosrdnou prohru (5:7). Největší progres dne zřejmě předváděl po boku Libora Hafik, který se z ranního ospalého pinkání rozehrál k precizním prohozům a při slavné výhře svého dua nad Vojtou a Oldou to byl chvílema on, kdo diktoval hru na kurtu. Sestry Williamsovy zahrály jako každý rok. Nikdo jim nefandil, ale stejně skoro vždycky tak nějak vyhrály, čubky. Příjemným osvěžením byla účast dua Palec/Iva. Tato dvojice předváděla pohlednou hru plnou technických fines (Palda) a dlouhých výměn (Iva), v jejichž koncovkách doplácela na svoji takřka hipísáckou mírumilovnost. Trochu mimo mísu se naopak ocitla soutěžní trojice Vláďa/Pepa/Matěj. Jejich výkony byly bojovné a srdečné, to rozhodně, ale i když pro někoho může být obtížné pochopit, proč se do čtyřhry staví dvoučlenné a nikoliv čtyřčlenné týmy, přece jenom přihlásit se do čtyřhry ve třech, to je ještě o něco vyšší level. Nejhezčí tenis dle předpokladů předváděla dvojice Martina/Sedy a jen kvůli obrovské porci smůly, nepřízni počasí, zdravotní indispozici, tréninkovému manku, hrubým chybám rozhodčích a trvající vládní krizi letos opět nevyhráli.

Ze systému šesti zápasů každý s každým nakonec vzešla vítězná dvojice Vojta/Olda. Nebylo to bez ztráty kytičky, ale bylo to zasloužené. Jejich tenisová úroveň (můžeme-li takové slovo použít) byla nejstabilnější. Nutno však podotknout, že obdobně vyrovnaný turnaj jsme tu dlouho neměli a tak i o dalším pořadí rozhodovaly nuance (kdo neví, co to slovo znamená, ať se zeptá Adama). Druzí skončili DJ s Liborkem, třetí Adam s Jankem, čtvrtí Libor s Hafikem, pátí pak Martina se Sedym, šestí Iva s Palcem a na sedmém místě Vláďa s Pepou a Matějem.

Závěrem nutno podotknout, že výsledky jsou provizorní a nejsou a nebudou právoplatné, dokud se nenajde výsledková listina, která se stejně jako loni krátce po skončení turnaje ztratila. Právo a povinnost organizace příštího ročníku turnaje každopádně náleží Vojtovi s Oldou.

PS: Kdo máte, pošlete mi prosím fotky, ať je sem můžu v zimě pověsit.

05.06.  Tenisový memoriál Rolanda Miňďose

Kamarádi, pár slov k Memoriálu Miňdi Kučery:

Sraz: 10.6. v 8:30 na kurtech za školou na Malé Skále, první utkání zahájíme v 9:00. Máme rezervovány všechny 4 kurty.

Počet účastníků: Díky, že jste se mi všichni (kromě Oldy) nahlásili do fóra, což jsem přesně nechtěl, takže počet účastníků (párů) odhaduji na 7-11. Reálná účast napoví, jakým systém budeme hrát (nejspíš každý s každým a
každému).

Občerstvení: Vzhledem k nedávným aktivitám agenta Bureše (nemyslím Brouka) a zavedení EET, nastala situace, že místní Bufet ukončil činnost. Díky aktivitám agenta Adama  se však podařilo zajistit pivo od Přémy z hospody Pod Pantheonem a kofola (pípa Sedy?!).

Co se jídla týče, nabízí se varianta společného obědu formou objednání pizzy z maloskalské pizzerie, kterou by v čas oběda vyzvedl hráč, který již bude bez šance na vítězství (DJ).

Večeře mezi pátou a šestou opět u Přémy.

Důležité!! Pokud by někdo měl k dispozici plynový či elektrický gril, mohli bychom si na něj něco hodit i v průběhu dne, ale dejte mi prosím vědět - jako tradičně emailem či sms.

Nocleh: Zarezervováno 14 míst, závazně se přihlásili Adamovi, Honza Mac a Sedy. Zbytek míst asi nechám na metodě "Silnější pes m..á".

Jury: Já

Takže v sobotu.

Viktor

Novější  Starší