• Nejbližší akce
  • Všechny
  • Archív

Bakajda fotbal tým
(01.08.2020, Loučeň, Mcely)
Více informací

První podzimní brigáda
(16.10.2020 - 18.10.2020, Bakajda)
Více informací

  • Fórum

vláďa fr Ahoj kamarádi, blížící se prázdniny ve vás jistě probud...

vláďa fr Adame,ochranné pomůcky se jistě hodí,ale pokud hraješ se...

Adam Vojto, dík!...zkusíme tedy s bráchou příští rok zajistit...

Vstoupit do fóra

  • Archív anket

06.01. Kde chcete mít tenisový turnaj? Výsledky

29.03. Zúčastníte se letošního tenisového turnaje? Výsledky

07.02. Není vám líto, že takový taneční večírek jako při závodech pořádáme za rok jen jeden? :-) Výsledky

Všechny ankety

Aktuality

31.01.  Přejezd Kralický Sněžník

Kamarádi, běžkaři, na zájezd pod Kralický Sněžník je nás přihlášeno 31 kusů. Nominaci uzavírám a ubytovateli upřesňuji rezervaci pokojů. Odjezd je v pátek 14.2. v 15:00 hod. z Mladé Boleslavi (OMV/Albert u dálnice jako vždycky), následuje 15:20 Bakov (před Sokolovnou jako vždycky), to abychom stihli večeři a ještě něco zažít, jsou to přece jen poctivé 4 hodiny jízdy. Tedy v závislosti na frekvenci močení. Pro zapomnětlivé opakuji, že místo ubytování je Chata Nová Seninka (http://www.chatanovaseninka.cz) ve velmi odlehlé obci Nová Seninka. To mimo jiné znamená, že nejedeme přes Prahu, nástupní místa jsou Bakov, do Bolky bychom asi zajet mohli ;-), a pak už jen Hradec. V blízkém okolí ubytování není žádná restaurace ani obchod a na ubytování není možnost vlastního vaření. Pravidla tudíž platí stejná, jako když jedete na Ploučnici, je sice fajn mít cash, ale ještě lepší je mít s sebou sbalený veškerý proviant. Spolehnout se budeme muset na polopenzi, kterou nám poskytne ubytovatel a jejíž formu zatím řeším (vypadá to každý večer na jedno univerzální jídlo, zkusím zajistit něco široce akceptovatelného, jako je guláš z libového nebo řízek, k snídani pak něco víc než jen párek ;-)), obědy někde na cestách, vlastní zásoby brambůrků a Hafikův sud.

 

Účastníci zájezdu jsou: Martina, Matěj, Andrea, Soukupipina, Vláďa, Lucka, Pepa, Martin, Jana Bohoušová, Tomáš Bohouš, Karel Bohouš, Olina, Vláďa P., Břetik, Míša, Viktor, Blanka, Bacil, Roman Šimon, Alena Šimonová, Petr, Brigita, Dušan, Šťopa, Petr K., Vlaďka, Michal P., Zuzka, Ivča Kys. + kamarádka Hanka a já. V sobotu by se na nás navíc měl přijet podívat Kocour.

Cenu zájezdu ještě upřesníme, ale bude to podobné jako vždy. Ubytování včetně polopenze vychází bratru na Kč 550,-/os./noc, něco pak bude stát doprava, na niž členové oddílu budou moci čerpat mírnou dotaci.

29.01.  Závody, dětské závody, přejezd

Přátelé, kamarádi, připomínáme, že následující tři víkendy jsou akcemi našeho milovaného oddílu pořádně nabušené. Již pozítří vypukne taktická příprava na popozítřejší lyžařské závody dospělých. Sněhové podmínky v dějišti jsou skvělé. Nebo jestli ne skvělé, tak tedy alespoň tak nějak jsou. Večírek na Zátiší domluven, občerstvení zajištěno, kapela zcela neznámá, ale dozajista skvělá, premiérově Kapelníci ze Železného Brodu. Hned následující víkend, v sobotu 8.2., se na Bakajdě uskuteční závody našich dětí a naší mládeže. A o víkendu 14.-16.2., kdy je bouda obsazena našimi kamarády z Veselí, vyrážíme na již dříve avizovaný Přejezd ke Kralickému Sněžníku. Přibalte si návleky, očekáváme, že nakydá šedesát čísel. Skol!

09.01.  Poděkování

Dovolte nám tlumočit poděkování rodiny všem Bakajďákům za milé a důstojné rozloučení s Drahošem. Kdo jste byl, asi podepíšete, že obě řeči, jak za Stezkaře, tak Petrova za Bakajdu byly skvělé a zcela přiléhavé nejen povaze obřadu, ale také povaze Drahoše.

 

04.01.  Rozloučení s Drahošem

Pokud se 8.1. chystáte na poslední rozloučení s Drahošem, přijdou vám vhod organizační informace k obřadu i následnému posezení, které nám poslal Kačer.

Poslední rozloučení s Drahošem - info

02.01.  Drahoš +31.12.2019

S hlubokým zármutkem jsme na přelomu roku přijali zprávu o odchodu největšího z duchů Bakajdy, kamaráda Drahoše. Podle našich kusých informací odešel rychle a nečekaně, a tak trochu po svém vlastním způsobu. Jak jinak. Pro vzpomínku přikládáme pro Drahoše dosti typickou fotografii pořízenou na nedávném předvánočním setkání, které bylo nakonec neplánovaně i jeho rozlučkou s Bakajdou. Odpočívej v pokoji, příteli.

Poslední rozloučení se koná 8.1.2020 od 11:00 hod. v kostele sv. Antonína Paduánského v Liberci (ul. Markova/Vrchlického).

Drahošovo parte

16.10.  Valná hromada

Přátelé, valná hromada oddílu proběhne v termínu 29.11.2019 od 18:00 hod. Místo je tradičně sál restaurace Na Veselce (U Čonků) na Nové Vsi u Bakova nad Jizerou.

24.09.  Karla Bartošová *24.9.2019

Kolo života se točí dál, a k nám z něj právě dnes do té naší malé sektičky vypadla nová roštěnka jménem Karlička Bartošová. Vítej mezi námi! Zprávy máme zatím jen velmi kusé. Víme, že páteční oslava běží již od úterý. Víme také (a důkaz přikládáme), že mamka Markéta i Karlička se mají k světu. Vše ostatní je zastřeno hávem tajemství, a tak se jen na základě zkušeností můžeme domnívat... že to celé vlastně odrodil Libor ...že mu s tím Markéta snad aspoň trochu pomáhala ...a že když Karličce zahrál na pupeční sňůru Montgomery, poprvé promluvila a řekla: "Táta!" No, a nebo si počkáme, až co nám k tomu řekne Markéta. Blahopřejeme a držíme palce!!

05.09.  Pohár města Bakova

Kamarádi, připomínáme, že již tuto sobotu 7.9. ve Volnočasovém areálu v Bakově pořádáme 14. ročník dětských cyklistických závodů Pohár města Bakova. Jako vždycky bude hezky, tak můžete se svými dětmi, vnoučaty či neteřemi a synovci vyrazit za zábavou. První kategorie startují už v 9:00 hod. a kromě samotných okruhových závodů se můžete těšit na tradiční bakovský pumptrek, lezeckou stěnu, trialovou exhibici, závody ve sprintu, nebo se rodinně zúčastnit nenáročného orientačního závodu na kolech po blízkém okolí areálu. Více informací na přiloženém plakátu a nejvíce pak na www.poharbakova.cz.

Pohár města Bakova - plakát

13.08.  Bakajda fotbal tým 2019

Neříká se to lehko, ale dostali jsme na prdel. Fotbalový výkvět Bakajdy letos na svého tradičního soupeře ze Mcel nestačil, třebaže v herní části mu byl v některých částech zápasu více než vyrovnaným sokem. Sestava Bakajdy sice postrádala některé tradiční opory, nakonec se ale podařilo postavit vcelku kvalitní tým a paradoxně i díky menšímu počtu hráčů a tudíž i menšímu míchání sestavy jsme byli schopni místy předvádět opravdu pohlednou hru. Se soupeřem jsme jednoznačně prohráli na (ne)proměňování vyložených šancí, které jsme si také dovedli vypracovat, jejichž finální řešení ovšem hořelo. Po prohrané první půli v poměru 1:0 jsme v druhé části zápasu inkasovali ještě dvakrát a celkově tak odešli poraženi v poměru 3:0. A jelikož na trefená břevna i neodpískané penalty to bylo 1:1, nemáme se moc na co vymlouvat. Soupeř nastoupil v téměř úplně nové a opět omlazené sestavě a nám jednoznačně chyběla herní praxe. Takže pokud máme za rok vybojovat zpět ztracené sebevědomí, je bezpodmínečně nutné vrátit se k formátu alespoň jednoho herního tréninku před samotným zápasem. Obrovské díky patří opět Frenclovým za organizaci a zázemí, Lucce za péči a Martinovi za fantastický catering.

10.07.  Ironman - Vojtův report

Cus, pro ty, ktere dlouho neuvidim osobne a psali mi at dam vedet vice podrobnosti (a taky pro sebe, az si nebudu moct jednou vzpomenout, co se tam vse udalo), jsem zaznamenal par nejdulezitejsich momentu. Vojta

Vojtův report - Ironman

Novější  Starší