• Fórum

Viktor Pozvánka na Bakovské folkování, přijede i Franta, takže ...

Janek Michale, výborně, já už zase delší dobu zvedám jenom pul...

Martin Fr. Dříve než se rozhodnete přistoupit k nákupům s cílem zaj...

Vstoupit do fóra

  • Archív anket

06.01. Kde chcete mít tenisový turnaj? Výsledky

29.03. Zúčastníte se letošního tenisového turnaje? Výsledky

07.02. Není vám líto, že takový taneční večírek jako při závodech pořádáme za rok jen jeden? :-) Výsledky

Všechny ankety

Aktuality

18.03.  K70 výsledky

O uplynulém víkendu naše dvě družstva opět fantasticky reprezentovala na Krkonošské 70 a svými umístěními na 44. a 65. místě dozajista napravila všem příznivcům bílého sportu pachuť ze spackaného světového šampionátu v podání českých biatlonistů... (to je jako fór) Takže podrobněji. Áčko ve složení Mates, Vojta, Libor ml., Pepa Fr. a Michal S. dorazilo do cíle v čase 5:27:13. Béčko pak v sestavě Dan V., Libor, Adam, Michal P. a Šaui s časem 6:08:45. Teplota na startu byla o 15°C vyšší než loni, takže přinejmenším první půlka byla celkem pěkně skluzná, na hřebenech s větrem v zádech. O to více byla druhá půlka méně skluzná, na hřebenech s větrem na tlamu. Na samotný závěr na morálek ještě trocha čerstvého sněhu s deštěm do stopy, takže píchačka i ve sjezdu, ale to naše zkušené harcovníky nemohlo nijak rozhodit. Klobouček dolů a pojďme si slíbit, že na příští ročník začneme trénovat už zítra. Ne, radši ještě dnes. (Adam by si moh jít zatím připravit aspoň bidon.)

K70 2019 výsledky

22.02.  BSO 2019 - kompletní výsledky

S omluvou za zpoždění, které nezpůsobila ničí liknavost, nýbrž sám čas, který letí jako bláznivý (já nechytím ho, ani vy), vám konečně přinášíme kompletní výsledky dvacátého ročníku Bakajda Ski Open. Čest poraženým, sláva vítězům. (Jen počkejte, až budete mít děti a složenky, parchanti, naše děti vás taky takhle utřou). Byly to krásný a důstojný kulatiny našich závodů!! Díky Petrovi za kompletní zpracování výsledků v průběhu i po něm. Díky všem za rekordní účast. Díky harrachovskýmu areálu, že to po třech týdnech totální ignorance aspoň tři dny před víkendem projeli. Těm, co na závodech pohořeli, doporučujeme upřít své naděje směrem k tenisovému turnaji. Pokud to tedy nejsou ti samí, co již před rokem na tenisovém turnaji také pohořeli. To už je pak asi chronické.

BSO 2019 výsledky

13.02.  Běžkařský přejezd - Abertamy

Připomínám, že v pátek 15.2. v 15:00 hod. odjíždíme od bakovské Sokolovny na Přejezd do Krušnejch! Info jsem posílal do emailu, aktualizuji stav:

V Praze budeme stavět odhadem v 16:00, a to u stanice metra Letňany!!!

Kdybyste ještě věděli o někom, kdo by chtěl jet, místa je spousta. Ze zdravotních důvodů nám dále odpadli Honzík Kasal, Markéta Š., Honza Mac., Viton a na 90% Vláďa.

Bacilové berou sud, na který se složíme. Vemte si půllitry.

Dan S., delegát

06.02.  Výsledky BSO 2019 telegraficky

Jubilejní 20. ročník našich závodů definitvně stvrdil nástup nové generace. Zatímco loni se v mužské kategorii mlaďasové vytáhli spíše jen v běžecké části, letos už byl progres znát i na sjezdovkách a Kubovi Šulcovi to v celkovém součtu v pohodě stačilo na sesazení Matěje z trůnu Krále Bakajdy. Když k tomu přičteme rozlučku Vládi Frencla s kategorií mužů, lze hovořit doslova o generační revoluci (jakkoliv bude Vláďa mít vždy dveře zpět do kategorie mužů otevřené - no aspoň tak nějak napůl). Mladou královnou Bakajdy se naposledy stala Adéla Trejtnarová, která co nevidět přestoupí do jiné stáje a k jinému trenérovi. Uvidíme, co to s ní provede do další sezóny. Starým králem Bakajdy se přesvědčivě stal Petr Šulc, Královnou dámou pak Iva Kyselová. Superstarým královským párem jsme letos vyhlásili Pavla a Ritu Šírovy. Podrobné výsledky chystáme... ;-)

24.10.  Dámská brigáda

Uklízecí brigáda je naplánována na termín 10.-11.11.2018. Zájemkyně/zájemci nechť se laskavě koordinují přes koordinátorky Brigitu a Andreu.

22.10.  Valná hromada

Hned po dvanácti odpracovaných brigádnických hodinách se jedná o dvě nejdůležitější hodiny v životě člena oddílu. Ano, valná hromada oddílu je tu. Tentokrát netradičně ve čtvrtek 22.11.2018 od 18:00 hod. v hospodě Na Veselce (býv. u Čonků) na Nové Vsi u Bakova nad Jizerou. Prostě tam, co vždycky.

Těšíme se na vaši hojnou účast! Za VV Dan S., nástěnkář

04.10.  Brigáda + Klub 70

Co nevidět tu máme první regulérní podzimní brigádu, předzvěst zimy. Jako vždy je dvoudenní, tentokrát v termínu 20.-21.10. Výjimečná bude především oslavou vstupu dalších našich dvou skvělých kamarádů do Klubu 70 - Břetika a Kačera. Kromě veselých historek z historie Bakajdy se můžete těšit na epesní guláš a vychlazený tradiční japonský pěnivý nápoj. Oslavencům svou účast předem hlásit nemusíte, Vláďovi jako vždy ano. Kytary jsou samozřejmost, nějaký to nářadí by se taky hodit mohlo...

17.09.  Dětská brigáda

Neoficiální dětské brigády na Bakajdě se o uplynulém víkendu zúčastnilo celkem asi 15 mužů a asi 15 dětí. Makalo se fest. Chtěli jsme vám ukázat nový most přes Ryzí potok, bohužel se do záběru přimotala banda polských turistů...

24.08.  Pohár města Bakova 7.-8.9.2018

Jako každý rok v září i letos zveme všechny Bakajďáky a jejich ratolesti k účasti na nejlepším dětském sportovním dni minimálně v oblasti centrální galaxie, který se také uskuteční v samotném centru galaxie, a to ve Volnočasovém areálu v Bakově nad Jizerou (dříve koupák) dne 8.9.2018 od 9:00 hod. O den dříve od 17 hod. závodí dospělí, dokonce i někteří z nás. Přijďte zafandit (nebo pomoct)... ;-) Více informací či případná registrace k závodu, který je jako vždy pro děti zdarma, na webu www.poharbakova.cz.

05.08.  Bakajda fotbal tým 2018

Mcely-Bakajda 4:4. Podrobnosti snad dodáme... ;-)

Novější  Starší